23.png

HAKKIMIZA

    Gazi Reis su ürünleri 2021 yılında faaliyetlerine amatör ruhla başladığı çalışmalarını girişimci ruhu azmi ve istikrarı ile profesyonel ruhla adım adım ilerleyerek deniz ürünleri tedariği pazarındaki yerini butik çalışmaları ile almış bulunmaktadır.

    Şirketimiz ''Denizden Evinize Uzanan Lezzet Kapısı'' sloganıyla Kuşadası'nda toptan ve parakende olarak deniz ürünleri satışı yapmak amacıyla kurulmuş siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri olağanüstü düşük fiyatlarla sunmak, ürün satın alma ve teslimat dahil olmak üzere bir dizi hizmeti sizlere buluşturmaktadır. ​ Bu sanal ancak 7/24 canlı marketi, tüketicinin kaliteli restaurantlarda veya pahalı balık marketlerinde bulabileceği deniz ürünlerine hesaplı ve kolayca ulaşabilmesi, değişik damak tatlarına varabilmesi amacı ile kurmuş bulunmaktayız.

 

 

    Ürünlerimiz yerli ve ithal deniz ürünlerinden oluşmaktadır. ​ Gazi Reis Su Ürünleri olarak ürün seçiminde damak ve göz zevkine hitap edecek ürünleri titizlikle seçmekte ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İşimizin en önemli konusu; ürün tazeliğinin ciddi biçimde korunmasını sağlamaktır. Bu kapsamda dondurulmuş gıdanın kalitesi, gıdanın ilk dondurulduğu andaki tazeliği ve dondurma yöntemi ile ilgilidir. Ürün alımında dikkat ettiğimiz en önemli unsur; ürünün denizden çıkar çıkmaz şoklama yöntemi ile (-40°C) dondurulmasıdır. Böylece ürünler, yakalandığı ilk dakikadaki tazeliği ve doğallığı ile sizlere ulaşmış olur. Tazelik ve hijyenin yanı sıra ürün seçiminde diğer önemli kıstas ise lezzet konusudur. Bu kapsamda ürün alımını gerek yurt içi gerek yurtdışı kanallar üzerinden ciddi bir titizlikle yürütmektedir. Tüm ürünlerin yüksek kalite standartlarına uygun olması her aşamada denetlenmektedir.

Kuşadası Balıkçısı Kuşadası Balık Marketi...